Shell Şarj İstasyonları

  • 1 Ara 2022

Shell Şarj İstasyonları

Shell, küresel düzeyde 35'ten fazla ülkede faaliyetlerini göstermektedir. 35'ten fazla ülkede faaliyet gösteren shell, şimdiden 185.000'den fazla elektrikli araçlar için şarj ünitesi bulunmaktadır. 2025 yılına kadar bu sayıyı 500.000, 2030 yılına kadar da  2,5 milyon şarj ünitesine ulaşılması hedefleniyor. Türkiye'de ilk İstanbul'da bir adet, İzmir'de bir adet ve Sapanca'da ise iki adet hızlı şarj istasyonu bulunmaktadır. Shell bu yolculukta, Enerjisa Enerji 'nin 2018 yılında hisselerinin çoğunu satın almıştır. Böylece hem Eşarj ile hem de Turcas ile iş birliği içindedir. Şarj cihazlarının konumu, trafik yoğunluğuna göre değişecektir. Yüksek trafik oluşan bölgelerde her 25km bir, trafik yoğunluğu az olan bölgelerde ise her 50km de bir şarj cihazları konumlandırılacaktır.

 

Tamamıyla Temiz Enerji

Shell'in Eşarj istasyonları, IREC yenilenebilir enerji sertifikasına sahip kaynaklardan tedarik ettiği için, shell eşarj istasyonlarında tamamen temiz ve yenilenebilir enerji kullanmaktadır.

Başvuru Formu

Aşağıdaki formu doldurarak iletişime geçerseniz, ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçerek firma/kurumunuzun ihtiyaç duyduğunuz akaryakıtı adresinizde size ulaştırmak için en uygun teklifi size iletecektir.